KİLİKYA ULTRA MARATONU

Ankara hava durumu °C
  • BIST: 70.244 %2,44
  • Dolar: 3,0076 %-0,18
  • Euro: 3,2546 %-0,74
  • Altın: 106,23 %-0,40
29-06-2020
Gazeteci Yazar:  Ali Kemal KÖSEOĞLU  Yazdı.

Gazeteci Yazar: Ali Kemal KÖSEOĞLU Yazdı.

AK Parti Tarsus İlçe Başkanlığında Hasan Podak heyecanı!
alikemal@alikemal.com

27 Haziran günü Hasan Podak Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanlığına getirildiği kamuoyuna kendi ağzından duyurdu.

Bu gelişme Tarsuslu tarafından heyecanla karşılandı.

Hasan  Podak’ın kamoyuna duyurusunda yer alan şu ifadeler bu heyecanın karşılıksız olmadığını; Sayın Podak’ın da en az Ak Parti seçmeni kadar heyecanlı olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Hasan Podak yazısında: “ Davanın yükünü taşımak için gece gündüz samimiyet ile çalışarak gönülleri fethedecek; ben de Ömer, Hatice olmaya talibim diyecek, Reis ile dava ve yol arkadaşlığı şerefine erişmek isteyen gönüldaşlarımızın Ak Parti Tarsus ilçe Yönetim Kurulu üyeliği başvuru süreci başlamıştır” ifadelerini kullandı.

Yönetime ayırt etmeksizin bütün halkı davet eden Hasan Podak,  Adalet ve Kalkınma Partisinin yedi ilkesinden biri olan; “kucaklayıcı politika”sının izinde olduğunun sinyalini vermiş oldu.

Şimdi ben buradan  bir konuya değinmeden geçemeyeceğim bugüne kadar Tarsus İlçe başkanlığına atanan isimlerin hemen ardından çok çirkin saldırılara geçiyorlar ve bu kişiler kendilerini de Ak partili olarak görüyorlar ve ciddi derecede gelen İlçe başkanını var güçleriyle yıldırma operasyonuna geçiyorlar bu dönem sizden hassasiyetle rica ediyorum bu tür olaylara asla girmeyin İlçe başkanlarının hataları olduğunda gidip birebir yüz yüze görüşün hatalarının olduğunu söyleyin hem partiyi hem İlçe başkanını hem de kendinizi yıpratmayın.  İşte genel merkez il başkanlığıyla milletvekilleriyle sivil toplum kuruluşlarıyla istişare ederek hem eğitimli hem partili hem de tabandan gelen değerli bir isim Hasan Podak başkanı atadı bizim görevimiz bundan sonra başkana yardımcı olmak ona destek vermektir.

Ben bugüne kadar Tarsus’ta Ak parti İlçe başkanlığı yapmış olan tüm İlçe başkanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun.

Yeni atanan Tarsus İlçe Başkanı Sayın Hasan Podak’a bu önemli görevinde başarılar diliyorum.

Heyecanı baki, siyaseti aktif olsun.

 

 

 

 

 

MAKALEYE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


gazete manşetleri
NAMAZ VAKİTLERİ

E-BÜLTEN ABONELİĞİ