TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN YILDÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI « Flash Haber Tarsus

14 Temmuz 2024 - 19:25

TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN YILDÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI

TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN YILDÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI
Son Güncelleme :

10 Nisan 2023 - 9:57

43 views

Tarsus Ticaret Borsası Meclis Başkanı Murat Kaya; Üstün gayretleri ve gece gündüz demeden, canla başla gerçekleştirdiği çalışmaları ile başarılarla dolu köklü bir geçmişe sahip olan Türk Polis Teşkilatı’nın 178’nci yılını kutluyor olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“Hukuk devletinde Polis adalete dayalı bir kuvvettir. “

Meclis Başkanı Murat Kaya ” Emniyet teşkilatımız, toplumda huzuru ve düzeni sağlama, vatandaşın can ve mal güvenliğini koruma, kanunun hakimiyetini ve devlet otoritesini sağlama gibi çok önemli ve hayati görevleri üstlenmiştir. Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlamak için 24 saat kesintisiz görev yapmakta ve yaptığı başarılı çalışmalar ile de örnek gösterilen, teknik imkanları ve operasyon gücü ile dünyanın en güçlü polis teşkilatlarından biri haline gelmiştir. “Dedi.

“HUKUK DEVLETİNDE POLİS ADALETE DAYALI BİR KUVVETTİR. “

Emniyet teşkilatının, toplumda huzuru ve düzeni sağlama gibi çok önemli ve hayati görevleri üstlendiğine değinen Borsa Meclis Başkanı Murat Kaya, “Hukuk devletinde Polis adalete dayalı bir kuvvettir. Onun için adaletlidir. Korkulan değil, güvenilen bir güçtür. Üstün gayretleri ve gece gündüz demeden, canla başla gerçekleştirdiği çalışmaları sayesinde huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşamamamızı sağlayan Emniyet Teşkilatımız aziz milletimizin her zaman gönlündedir. 

178 yıldır halkımıza yüksek bir vazife şuuruyla hizmet eden Türk Polis Teşkilatı’nın bütün mensuplarına, kuruluş yıl dönümü vesilesiyle tebriklerimi iletiyor, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, halen görev başında bulunan polislerimize sevgi ve saygılarımızı sunuyorum.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.