BAŞKAN YILMAZ; “COŞKUMUZ, HEYECANIMIZ VE MOTİVASYONUMUZ YÜKSEK” « Flash Haber Tarsus

16 Temmuz 2024 - 22:26

BAŞKAN YILMAZ; “COŞKUMUZ, HEYECANIMIZ VE MOTİVASYONUMUZ YÜKSEK”

BAŞKAN YILMAZ; “COŞKUMUZ, HEYECANIMIZ VE MOTİVASYONUMUZ YÜKSEK”
Son Güncelleme :

13 Nisan 2023 - 12:22

41 views

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, 28. Dönem MHP Mersin Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısının ardından partilileri iftar sofrasında buluşturdu. 

Ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede düzenledikleri iftar programında hemşehrileriyle bir araya gelen Başkan Yılmaz, bu kez de Milletvekili Adaylarını, Teşkilat Başkan ve Yöneticileri ile partilileri ve ailelerini ağırladı. 

Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ve yoğun katılımın olduğu programda, birlik ve beraberlik mesajları verildi. Programda, Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından dualar edilerek, oruçlar açıldı. 

İftar Programına; MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP Mersin KAÇEP Başkanı Fadime Şen, MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, MHP Toroslar KAÇEP Başkanı Nilüfer Temiz, MHP Mersin Milletvekili Adayları Levent Uysal, Serdar Soydan, Kürşat Türker Ercan, Kıvanç Derya, Zeynel Korkmaz, Ferda Er, Fatih Önge, Ali Kaya, Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, partililer ve aileleri katıldı.

“HEDEFİMİZ, CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINA GURURLA ULAŞMAKTIR” 

Ramazan’ın, birlik, beraberlik, kavuşma, kaynaşma ve paylaşma ayı olduğunu belirten Başkan Yılmaz, tüm misafirlerine iftar sofralarına katılımlarından dolayı teşekkür ederek; “Her gün farklı bir mahallemizde iftar sofralarımızı kuruyor, vatandaşlarımızla buluşuyor ve kucaklaşıyoruz. Bugün de Milletvekili Aday Tanıtım Toplantımızın ardından ülküdaşlarımızla, kardeşlerimizle bir araya gelmek istedik. Sizler de teşrif ettiniz, hoş geldiniz. Gerçekten son derece coşkulu ve başarılı bir aday tanıtım toplantısı yaşadık. Coşku, heyecan ve motivasyon yüksek. Allah’ın izniyle başarıya ulaşacağız. Ben burada emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 14 Mayıs’ta yapılacak bu seçim, normal bir seçim değil. Bu, milli bir mücadele. Türkiye’nin güçlü olmasını, dünyada üçüncü bir güç odağı olmasını, emperyalist güçlerin düzenini bozmasını istemeyenler; dışarıda emperyalist ülkeler ve içeride işbirlikçileri Türkiye’yi zor duruma düşürmek ve önündeki yolu kesmek istiyorlar. Allah’ın izniyle buna müsaade etmeyeceğiz. Milli mücadele ile Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında bunu gerçekleştireceğiz inşallah. Sizlerin de bu yönde her türlü çalışmayı yapacağına inanıyorum” şeklinde konuştu. 

Başkan Yılmaz, daha sonra misafirleriyle tek tek ilgilenerek Ramazan ayını tebrik etti. 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.