SÖYLEMEZ: “GÜÇLÜ TÜRKİYE’YE HEP BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ” « Flash Haber Tarsus

14 Temmuz 2024 - 19:58

SÖYLEMEZ: “GÜÇLÜ TÜRKİYE’YE HEP BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”

SÖYLEMEZ: “GÜÇLÜ TÜRKİYE’YE HEP BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”
Son Güncelleme :

24 Nisan 2023 - 14:14

142 views

28. Dönem Milletvekili seçimlerinde AK Parti Mersin Milletvekili Adayı yörük kızı Avukat Havva Sibel Söylemez, Toroslar ilçesinde yoğun ilgiyle karşılandı. Toroslar’dan vatandaşlara seslenden Söylemez, “Bizler sizlere hizmetkar olmaya geldik. İnşallah Ankara’ya gittiğimizde; tüm mahalle muhtarlarım buradan, ben ise Ankara’dan sıkıntılarımızı giderme anlamında çalışmalar yapacağız.” dedi. Bu seçim, ‘Yüz yıllık Cumhuriyeti değiştireceğiz’ diyenler ve onlarla saf tutanlarla, ‘Cumhuriyeti koruyacak ve yücelteceğiz. Ülkemizi daha da yukarılara taşıyacağız’ diyenlerin seçimi olacağını dile getiren Söylemez, “Bir koltuk için terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısıyla aynı masaya oturanlar, terörist ele başını tahliye etmenin planlarını yapıyorlar. Bu vatanın birliğine, bu ülkenin bütünlüğüne, bu milletin birliğine göz diken kim olursa olsun karşısında terörü ülkemizde yok seviyesine indiren güçlü liderimiz Recep Tayyip Erdoğan olacaktır. Milletimiz 21 yıldır bize güvendi, inandı, hep arkamızda durdu. Yine arkamızda duracak. Güçlü Türkiye’ye hep birlikte yürüyeceğiz.  Ben 14 Mayıs’ta öncelikle Cumhurbaşkanımız, hem de kendim için çok güçlü bir destek istiyorum. İnşallah hep beraber, Sayın Cumhurbaşkanımızı tekrar 13. Cumhurbaşkanı seçeceğiz.” şeklinde konuştu.  

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde AK Parti Mersin Milletvekili aday listesinde üçüncü sırada yer alan Avukat Havva Sibel Söylemez seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yörük kızı AK Parti Adayı Söylemez, seçim çalışmalarına Toroslar’dan devam etti. Söylemez, AK Parti Toroslar İlçe Başkanı Bekir Topçu, Mersin Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Erhan Contar ve Toroslar ilçe teşkilatı ile birlikte Toroslar ilçesinde Darıseki, Gözne, Ayvagediği, Değirmendere, Kızılkaya ve Alanyalı Mahallelerini tek tek ziyaret ederek muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelerek, bayramlarını kutladı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterip, bağrına bastığı Söylemez, yörük kızı olduğunu gösterip, ateşin başına geçerek emekçi kadınlarla sıkma pişirdi. Mahalle ziyaretlerinin ardından Buluklu Mahallesinde çıkan ev yangınında hayatını kaybeden Nevzat ve Egemen Cesur kardeşler için ailesine taziye ve baş sağlığı dileklerinde bulunan Söylemez, Çavuşlu, Korukent ve Alsancak Mahallelerinde ev toplantılarına katıldı. 
Toroslar’dan vatandaşlara seslenen Söylemez, şunları kaydetti:
“Teşkilat mensuplarımızla beraber 14 Mayıs 2023 seçimleri için yağmur, çamur demeden yollardayız, çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımız, dünya liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan bize bu imkanı sundu. Ben Gülnarlıyım, içinizden, sizden biriyim ve Yörük Kızıyım. Her yerde söylüyorum; Yörüklüğümle de gurur duyuyorum. Mersin’de ilçelerinde, köylerinde ne gibi sıkıntılar var çok iyi biliyorum çünkü ben de bu topraklarda doğdum, bu topraklarda büyüdüm, bu topraklarda yaşamaya devam ediyorum. Sizin içinizden biriyim. Mersin’i karış karış biliyorum. Bu kentte avukatlık yapıyorum. Yıllardır telefonum aynı. Hepinize tek tek dağıttım numaramı.  Seçilip giden bazı milletvekilleri gibi önce başka numara, gidince başka numara kullanmam. Seçimden seçime uğrayanlar gibi olmayacağımın sözünü veriyorum. Bir sorununuz sıkıntınız olduğunda arayın. Bizler sizlere hizmetkar olmaya geldik. Bir ayağım mecliste bir ayağım sizlerin yanında olacak. İnşallah Ankara’ya gittiğimizde; tüm mahalle muhtarlarım buradan, ben ise Ankara’dan sıkıntılarımızı giderme anlamında çalışmalar yapacağız.

 
“CUMHURİYETİ KORUYACAK VE YÜCELTECEĞİZ”
Bu seçim, ‘Yüz yıllık Cumhuriyeti değiştireceğiz’ diyenler ve onlarla saf tutanlarla, ‘Cumhuriyeti koruyacak ve yücelteceğiz. Ülkemizi daha da yukarılara taşıyacağız’ diyenlerin seçimi olacak. Bu seçim alnını seccadeye koyan kardeşlerimizle ayakları ile seccadeye basıp, sonrasında da gülerek İslam Toplumunu küçümseyenlerin arasında olacak bir seçim.

 
“TERÖRİST ELEBAŞINI TAHLİYE ETMENİN PLANLARINI YAPIYORLAR”

Bir koltuk için terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısıyla aynı masaya oturanlar, teröristlere cesaret veriyorlar. Hesaplar, anlaşmalar yapılmış. Bunlar terörist elebaşını tahliye etmenin planlarını yapıyorlar. Bizim şehitlerimizin kanlarıyla, gazilerimizin emeğiyle aldığımız kazanımlardan vazgeçmemizi istiyorlar. Bu vatanın birliğine, bu ülkenin bütünlüğüne, bu milletin birliğine göz diken kim olursa olsun karşısında terörü ülkemizde yok seviyesine getiren güçlü liderimiz Recep Tayyip Erdoğan olacaktır.  


“YAPILAMAZ DENİLEN BİR ÇOK HİZMETİ HAYATA GEÇİREN LİDERİMİZ VAR”

14 Mayıs seçimi bizim için bir beka seçimi. Ülkemizin geleceği için gerçekten çok önemli bir seçim. Çocuklarımızın geleceği için çok önemli bir seçim. Çok şükür başımızda çok güçlü bir lider var. Daha önce yapılamaz denilen bir çok hizmeti hayata geçiren iktidarımız Cumhuriyetimizin 100. yıl vizyonuyla çalışmalarını sürdürecek. Filyos’ta Karadeniz gazı devreye alındı. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Karadeniz gazının devreye alınması münasebetiyle 1 yıl boyunca mutfak ve ocak gazlarının ücretsiz olacağı müjdesini milletimizle paylaştı.  Türkiye’nin bir ucundan bir ucuna, denizin altına doğalgaz boruları yerleştirildi.

 
“HİZMET ŞÖLENLERİYLE MİLLETİMİZE YAŞATTIĞIMIZ BAYRAMLARI SÜRDÜRECEĞİZ”

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde AK Parti hükümeti olarak eser ve hizmet şölenleriyle milletimize yaşattığımız bayramları önümüzdeki günlerde de sürdüreceğiz.
Ülkemizi ve milletimizi bu sıkıntılardan kalıcı olarak kurtarmanın yolu eser ve hizmetlerden geçiyor. İHA, SİHA derken TCG Anadolu derken KIZILELMA, derken sadece savunma sanayi ürünlerinden bahsetmiyoruz. Bizi asıl sevindiren bu ürünlerin gerisindeki teknoloji birikimidir.


“TÜRKİYE YÜZYILINI KİMSENİN HIRSINA KURBAN ETMEYECEĞİZ”

Türkiye Yüzyılı gibi tarihi bir vizyonu, kimsenin hırsına kurban etmeyeceğiz. Nitekim, milletimiz 21 yıldır bize güvendi, inandı, hep arkamızda durdu. Yine arkamızda duracak. Güçlü Türkiye’ye hep birlikte yürüyeceğiz.  Ben 14 Mayıs’ta öncelikle Cumhurbaşkanımız, hem de kendim için çok güçlü bir destek istiyorum. İnşallah hep beraber, Sayın Cumhurbaşkanımızı tekrar 13. Cumhurbaşkanı seçeceğiz.” 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.