GÜLTAK, KIRSAL MAHALLELERE ÇIKARMA YAPTI « Flash Haber Tarsus

17 Haziran 2024 - 17:13

GÜLTAK, KIRSAL MAHALLELERE ÇIKARMA YAPTI

GÜLTAK, KIRSAL MAHALLELERE ÇIKARMA YAPTI
Son Güncelleme :

27 Nisan 2023 - 16:53

54 views

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, beraberinde AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Ali Kıratlı, AK Parti Akdeniz İlçe Başkanı Emin Genç, Belediye Meclis üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları yöneticileri ve muhtarlarla birlikte kırsal mahalleleri ziyaret etti. Başkan Gültak, Akdeniz’de değişim ve dönüşümün sürmesi için 14 Mayıs’ta yapılacak genel seçimlerde vatandaşlardan destek istedi.

Başkan Gültak ve beraberindeki heyetin yoğun ilgi gördüğü ve kurban kesilerek karşılandığı buluşmalarda, 1 gün içinde Demirhisar, Kürkçü, Aşağı ve Yukarı Burhan, Yanpar, Parmakkurdu, Puğkaracadağ, Hebilli, Esenli, Iğdır, Akdam ve Bekirde mahalleleri ziyaret edildi. Heyet; Akdeniz’in tarımsal üretiminin ağırlıkta olduğu mahallelerde üreticilerle de bir araya geldi. Başkan Gültak, mahalle ziyaretlerinde küçük çocukları da unutmayıp hediyelerle onları sevindirdi.

AKDENİZ’İN DEĞİŞİMİ; HİZMET, PROJE VE YATIRIMLARIN SÜRMESİ İÇİN DESTEK İSTEDİ

Her mahallede vatandaşlara hitap eden Başkan Gültak; göreve geldiği 4 yılda Akdeniz’i değiştiren hizmet ve projeleri özetledi. “Yakın geçmişte terör, sokak olayları ve uyuşturucu ile gündeme gelen Akdeniz’de artık barış, kardeşlik, huzur ve hoşgörü hâkim” diyen Başkan Gültak; “Akdeniz’de birilerinin hayalini dahi kuramayacağı hizmet, proje ve yatırımlar getirdik.

Başta Çay ve Barış mahalleleri kentsel dönüşüm projeleri, spora yönelik yatırımlar, üniversiteye hazırlanan gençlerimiz için ücretsiz etüt merkezi olmak üzere, Akdeniz’i dönüştüren ve geleceğe hazırlayan hizmet ve projelere imza attık. Kadınları farklı illerimizde günübirlik gezilere götürüyoruz.

Elbette bu hizmetler, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleri sayesinde gerçekleşti. Akdeniz’in dönüşümünün sürmesi ve siz değerli vatandaşlarımıza hak ettiğiniz hizmetleri ve kent yaşamını sunabilmemiz için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Bu anlamda 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde en doğru kararı vereceğinize inanıyorum” ifadelerini kullandı.

“MERSİN’İN TÜM SORUNLARINA HÂKİMİM”

AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Ali Kıratlı da mahalle sakinlerine hitabında, gösterdikleri yoğun ilgi ve teveccüh nedeniyle şükranlarını sundu. Türkiye’nin değişimi ve geleceğe emin adımlarla ilerlemesi için AK Parti iktidarının sürmesi gerektiğinin altını çizen Kıratlı; “Ben sizlerden biriyim; bir Yörük evladı, sizler gibi bir çiftçi ve üreticiyim. Dolayısıyla Mersin’in bütün sorun ve sıkıntılarına hâkimim ve 7/24 sizlerin hizmetinde olacağım. İnsanlarımız arasında asla ayırım yapmayacağız. Mersin olarak çok şanslıyız. Sayın Bakanımız ile birlikte mega projelerimize başlayarak ülkemizde olduğu gibi Mersin’de de şahlanış dönemimiz başlıyor.

Bu vesileyle, ülkemizin en önemli seçimlerinden birinin yapılacağı 14 Mayıs’ta; sizlerden biri, içinizden biri olarak desteklerinizi bekliyorum. 15 Mayıs sabahından itibaren de durmadan, yorulmadan projelerimizi hayata geçireceğiz ve Mersin için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.