TARSUS BELEDİYE BAŞKANI HALUK BOZDOĞAN VE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI TARSUS TİCARET BORSASI’NA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ « Flash Haber Tarsus

23 Nisan 2024 - 03:28

TARSUS BELEDİYE BAŞKANI HALUK BOZDOĞAN VE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI TARSUS TİCARET BORSASI’NA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

TARSUS BELEDİYE BAŞKANI HALUK BOZDOĞAN VE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI TARSUS TİCARET BORSASI’NA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ
Son Güncelleme :

27 Nisan 2023 - 17:13

121 views

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan ve Belediye Başkan Yardımcıları Tarsus Ticaret Borsası’na ziyaret gerçekleştirdi.

Borsa Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Bozdoğan  şehirdeki tüm kurumların yanında yer almanın hizmet anlayışlarının bir geleneği olduğunu belirtti.

Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Ali Seçer ve yönetimine görevlerinde başarı dileyen Bozdağan, “Borsamızla ortak paydamız olan Tarsus’a ortak akıl ve istişare anlayışıyla hizmet etmeye devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanı Ali Seçer ile beraberinde ziyaret heyetini karşılayan Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Kemal Süheyl Batmaz, Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Teke ve Ayhan Bayram ise ziyaretten duydukları memnuniyeti aktardılar. 

Yönetim kurulu başkanı Ali Seçer ziyarette şunları kaydetti:

“Başkanımızın ve ekibinin kentimize yapmış olduğu çalışmaları beğeniyoruz. Tarsus’a tarım müzesi kurulması ile ilgili çalışmanızı da öğrendik, sevindik.  Tarım şehri olan ilçemize hizmet konusunda başkanımızla koordineli şekilde, istişare içerisinde çalışmaya devam edeceğiz.”

Ziyarette, belediye başkan yardımcıları, Ali Dinsever, Aydın Polat ve Osman Polat da yer aldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.