VEKİL ADAYI SÖYLEMEZ, “14 MAYIS’TA EN DOĞRU KARAR AK PARTİ” DEDİ « Flash Haber Tarsus

16 Temmuz 2024 - 23:41

VEKİL ADAYI SÖYLEMEZ, “14 MAYIS’TA EN DOĞRU KARAR AK PARTİ” DEDİ

VEKİL ADAYI SÖYLEMEZ, “14 MAYIS’TA EN DOĞRU KARAR AK PARTİ” DEDİ
Son Güncelleme :

27 Nisan 2023 - 16:18

68 views

AK Parti Mersin Milletvekili Adayı yörük kızı Av. Havva Sibel Söylemez, Akdeniz ilçesinden vatandaşlara seslenerek, “Bu seçim bir koltuk için terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısıyla aynı masaya oturanlar ile ülkenin bütünlüğünü korumak için terörü ülkemizde yok seviyesine indirenlerin seçimi olacak. Türkiye’nin geleceği sizlerin elinde. Gelin 14 Mayıs’ta seçim sandığında ülkemizin geleceği için en doğru kararı verelim ve AK Parti’ye güçlü bir destek verelim.” dedi. 
14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde AK Parti Mersin Milletvekili aday listesinde üçüncü sırada yer alan yörük kızı Gülnarlı Avukat Havva Sibel Söylemez, seçim çalışmaların Akdeniz ilçesinde devam etti. Akdeniz İlçe Başkanı Emin Genç ve yönetimi ile bir araya gelen Söylemez, ilçe başkanlığının yürütmüş olduğu çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ardından İlçe Başkanı Emin Genç, ilçe Kadın Kolları Başkanı Neriman Öztoprak ve ilçe teşkilatı ile birlikte Toros Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Özgür Ozan Karak’ı makamında ziyaret eden Söylemez, hastanede tedavi gören hastalar ile kucaklaşıp, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Güneş Mahallesi Muhtarı Nezir Elçi ile de bir araya gelen Söylemez, mahalle hakkında muhtar Elçi ile istişare etti. Güneş mahallesinde hasta ve yaşlıları da evlerinde ziyaret eden Söylemez, ardından esnaf gezisine çıkarak esnaf ve vatandaşlarla kucaklaşıp, hasbihal etti, hayırlı işler , bol kazançlar diledi. Akdeniz Belediyesini de ziyaret eden Söylemez, Belediye Başkan Yardımcısı Onur Eryılmaz Gümüştok ile birlikte personelleri ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi. 
Milletvekili Adayı Söylemez, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz ve Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak ile bir araya gelerek, Başaran Optik işletmesini ziyaret edip, işletme sahibi Cesim Aslan ile bir araya geldi.
Gün boyu Akdeniz ilçesi Güneş Mahallesini karış karış gezen, çalmadık kapı, kucaklaşmadık insan bırakmayan Milletvekili Adayı Av. Havva Sibel Söylemez, “Bu seçim bir koltuk için terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısıyla aynı masaya oturanlar ile ülkenin bütünlüğünü korumak için terörü ülkemizde yok seviyesine indirenlerin seçimi olacak. Bu seçim SİHA’nın, Kızılelma’nın, TOGG’un, TCG’nin yerli ve milli savunma hamlelerinin, Mavi Vatanın, mazlum ve masum coğrafyaların seçimi olacak. Bu seçim, her şeyi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gitmesi üzerine kurgulayan, Türkiye düşmanı ne kadar oluşum varsa hepsinden destek alan, Kandil’in yanında durduğu bir oluşuma karşı verilecek Türkiye’nin istiklal ve istikbal seçimidir.

 
“GÖNÜL FETHİNİ HEP BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”
 Biz bu seçim sürecinde, Türkiye Yüzyılı’nın mimarı olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde, ülkemizin aydınlık yarınları için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. En güçlü şekilde onun liderliğinde, omuz omuza, el ele vereceğimiz mücadele ile 14 Mayıs’ta en güçlü şekilde evet demeye hazırlanıyoruz. Milletimizin gönlüne, yüreğine dokunacak olan bu gönül fethini hep birlikte gerçekleştireceğiz. ” diye konuştu.
Türkiye’nin geleceği için 14 Mayıs’ta tüm vatandaşların seçim sandığına gitmesi gerektiğinin altını vurgulayarak çizen Söylemez, konuşmalarını şöyle sürdürdü:
“Türkiye’nin geleceği sizlerin elinde. Gelin 14 Mayıs’ta seçim sandığında ülkemizin geleceği için en doğru kararı verelim ve AK Parti’ye güçlü bir destek verelim.
Sağduyu, kardeşlik, adalet bağımsızlık ve güçlü Türkiye hedefleri ile yola çıkan AK Parti olarak, Türkiye’nin gelişimine ve refahına öncülük etmeye devam edeceğiz. Bizler her zaman sizin yanınızda olduk, gelecekte de sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz. Sizlerin destekleri ile birlikte ülkemizi daha güçlü ve daha zengin bir geleceğe taşıyacağız.

 
“ÜLKEMİZİ DÜNYA SAHNESİNDE DAHA GÜÇLÜ BİR KONUMA GETİRMEYİ AMAÇLIYORUZ”
Geçmişte yaptığımız hizmetlerden dolayı sizlerden aldığımız güçle, ülkemizin her alanında daha fazla hizmet vermek için yeni projeler hazırladık. Bu projelerimizle ülkemizin her köşesinde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltmek, ekonomimizi daha da güçlendirmek ve ülkemizi dünya sahnesinde daha güçlü bir konuma getirmeyi amaçlıyoruz.


“ÜLKEMİZİN GELECEĞİ DAHA DA PARLAK OLACAK”
Eğitimde, sağlıkta, savunma sanayisinde, enerji sektöründe ve daha birçok alanda yapacağımız yatırımlar sayesinde, ülkemizin geleceği daha parlak olacak. Bizlere güvenin, sizlerin desteği ve dualarıyla Türkiye’mizi daha ileriye taşıyacağız.


“GÜÇLÜ TÜRKİYE’YE HEP BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”
AK Parti olarak Cumhurbaşkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde 21 yıldır olduğu gibi bundan sonra da doğru adamla doğru adımlarla durmak yok yola devam edeceğiz. Güçlü Türkiye’ye hep birlikte yürüyeceğiz.  Ben 14 Mayıs’ta öncelikle Cumhurbaşkanımız, hem de kendim için çok güçlü bir destek istiyorum. İnşallah hep beraber, Sayın Cumhurbaşkanımızı tekrar 13. Cumhurbaşkanı seçeceğiz.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.