MESKİ, MEZİTLİ LOJİSTİK DESTEK MERKEZİ YAPIM İŞİNİ TAMAMLADI « Flash Haber Tarsus

18 Haziran 2024 - 06:13

MESKİ, MEZİTLİ LOJİSTİK DESTEK MERKEZİ YAPIM İŞİNİ TAMAMLADI

MESKİ, MEZİTLİ LOJİSTİK DESTEK MERKEZİ YAPIM İŞİNİ TAMAMLADI
Son Güncelleme :

28 Nisan 2023 - 9:33

45 views

13 ilçede altyapı yatırımlarını aralıksız sürdüren MESKİ, Mezitli İlçesi Lojistik Destek Merkezi yapım işini tamamladı. Vatandaşların tüm ihtiyaçlarının kesintisiz ve en kısa sürede karşılanmasını sağlayan Lojistik Destek Merkezi, stok malzemelerinin uygun koşullarda saklanmasına da olanak tanıyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, 13 ilçede sürdürdüğü altyapı yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Mezitli Lojistik Destek Merkezi yapım işi tamamlandı. Bu sayede vatandaşların tüm ihtiyaçları, yerleşke içinde yer alan Teknik Hizmet Birimi’nde sağlanıyor.

MERKEZDE TEKNİK PERSONEL BİRİMLERİ İLE AMBAR DEPOLAMA ALANLARI BİR ARADA HİZMET VERİYOR

MESKİ, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in öncülüğünde başlattığı altyapı yatırımlarının yanı sıra, teçhizat ve tüm ekipmanlarını özenle muhafaza etmek için de çalışmalarına devam ediyor. MESKİ, yatırım tutarı 4 milyon 324 bin lira olan yapım işi kapsamında, Mersin’e yeni bir hizmet ve ambar binası kazandırdı.

Mezitli Atıksu Arıtma Tesisi’nin parseli içerisinde bulunan ve Mezitli Lojistik Destek Merkezi olarak adlandırılan yerleşke; MESKİ teknik personel birimleri ve ambar depolama alanı olarak kullanılıyor. MESKİ Mezitli Şube Müdürlükleri olarak da kullanılacak yerleşke içinde, 500 metrekare hizmet binası ile 400 metrekare ambar binası bulunuyor. Stok malzemelerinin uygun koşullarda saklanmasına olanak sağlayan yerleşkede, vatandaşların ihtiyaçları da kesintisiz bir şekilde karşılanıyor.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.