GÜLTAK, 1 MAYIS BAYRAMI’NI KUTLADI « Flash Haber Tarsus

24 Eylül 2023 - 12:53

GÜLTAK, 1 MAYIS BAYRAMI’NI KUTLADI

GÜLTAK, 1 MAYIS BAYRAMI’NI KUTLADI
Son Güncelleme :

02 Mayıs 2023 - 10:32

Başkan Gültak: ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’  dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında, “Hak, her daim hak edene alın teri kurumadan verilmelidir. Bu nedenle her koşul ve şart altında işçilerimizin yanındayız” dedi.

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında, “İnsana ve emeğe büyük değer veren anlayışla hareket ediyor; hakkı gecikmeksizin hak edene teslim ediyoruz” diyen Başkan Gültak; Ülkemizin en değerli sermayesi, sahip olduğu emek gücüdür.

Zira ülkelerin ekonomik güçlenmesi ve halkın refah seviyesinin yükselmesinde, işçi kesiminin çok büyük emeği ve katkısının olduğu bir gerçektir. Nitekim gerek şehrimizin, gerekse de ülkemizin çok daha müreffeh, güzel ve mutlu yarınlara emin ve kararlı adımlarla ilerlemesinde, işçilerimizin alın terine, emeklerine şüphesiz büyük ölçüde ihtiyacımız vardır.

Akdeniz Belediyesi olarak bizler de sosyal belediyecilik anlayışı gereği; işçi ve emekçi kardeşlerimizin her zaman yanında yer alıyoruz. Ülkemiz ve milletimiz için alın terini esirgemeyen, Akdeniz’e hizmet yolundaki en büyük gücümüz olan emekçi kardeşlerimiz başta olmak üzere; işini emeğiyle yapan tüm emekçilerin ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.