VEKİL ADAYI SÖYLEMEZ’E AYDINCAK’TAN TAM DESTEK « Flash Haber Tarsus

14 Temmuz 2024 - 19:44

VEKİL ADAYI SÖYLEMEZ’E AYDINCAK’TAN TAM DESTEK

VEKİL ADAYI SÖYLEMEZ’E AYDINCAK’TAN TAM DESTEK
Son Güncelleme :

02 Mayıs 2023 - 14:13

36 views

AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Avukat Havva Sibel Söylemez, Aydıncık sakinlerinden tam destek aldı. İlçede büyük ilgiyle karşılanan Söylemez, “Masanın altından, üstüne çıkan PKK’nın siyasi uzantısıyla iş birliği yapan, milli olmayan Millet İttifakı’na şehitlerimizin kanıyla kazandığımız ülkemizi asla teslim etmeyeceğiz. Amacımız ve gayemiz 21 yıllık hizmet kervanının sekteye uğramadan, Cumhuriyet’imizin 100. Yılında da tam bağımsız Türkiye vizyonumuzla yola devam etmek. Sizlerin de güçlü desteğiyle sandıkları patlatıp, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden 13. Cumhurbaşkanı seçeceğiz, Evelallah” dedi.
14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri için Mersin’de ilçe ilçe, mahalle mahalle gezip çalmadık kapı, kucaklaşmadık insan bırakmayan AK Parti Mersin Milletvekili üçüncü sıra Adayı Gülnarlı Avukat Havva Sibel Söylemez, seçim çalışmalarına Aydıncık ilçesinde devam etti. Aydıncık’ta esnafları ziyaret edip, vatandaşlarla bulaşan Milletvekili Adayı Sibel Söylemez, Aydıncık sakinleri tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Aydıncıklılar, Mersin’in evladı, Gülnarlı yörük kızı Söylemez’in kendilerinden biri olduğunu ve büyük destekle Meclise göndereceklerini dile getirdiler.
AK Parti’nin Mersin’in 2 kalesinden biri olan Aydıncık Belediyesini ziyaret eden, Milletvekili Adayı Havva Sibel Söylemez, Belediye Başkanı Ferat Aktan ile bir araya gelerek, ilçede yürüttükleri çalışmalar hakkında istişare etti. 
Esnaf ziyaretinin ardından ilçe muhtarlarıyla bir araya gelen Söylemez, muhtarların taleplerini yerinde dinleyerek, çözümü noktasında çalışmalarına ivedilikle başlayacağını dile getirdi. Muhtarların taleplerini tek tek not alan Söylemez, seçildikten sonra Mersin başta olmak üzere, Aydıncık özelinde mecliste yapacakları çalışmalar hakkında muhtarları bilgilendirdi.
Aydıncık’tan vatandaşlara seslenen AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Avukat Havva Sibel Söylemez, “Bölge halkının bizden taleplerini biliyoruz. Bu konuda dersimize çok iyi bir şekilde çalışıyoruz. Sizlerden isteğim ve arzum bugüne kadar olduğu gibi başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve onun görevlendirdiği, yol arkadaşı olarak gösterdiği bizlere güçlü bir şekilde destek olmanız. Daha önceki dönemlerde yapılan hizmetlerin kesintisiz bir şekilde artarak devam etmesi için 14 Mayıs’ta durmak yok, yola devam demenizi istiyor ve diliyorum.” dedi. 
14 Mayıs seçimlerinin bir beka seçimi olduğunun altını vurgulayarak çizen Söylemez, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Bugüne kadar kime oy verdiğiniz, hangi ideolojik sebeplerle oy verdiğinizle ilgilenmiyoruz. Ancak bu seçimde yapılacak olan şey belli. Milli olmayan bir gruba karşı Cumhur’un yanında nasıl duracağımızı buradan yörükler diyarından tüm Türkiye’ye göstermemiz gerekiyor. Amacımız ve gayemiz 21 yıllık hizmet kervanının sekteye uğramadan, Cumhuriyet’imizin 100. Yılında da tam bağımsız Türkiye vizyonumuzla yola devam etmek.

 
“MALUMUN İLANINI AÇIKLADILAR”
Bugüne kadar masada, PKK terör örgütünün siyasi uzantısı HDP’nin yer almadığını iddia eden Millet İttifakı, gerçek yüzünü gösterip, malumun ilanını açıkladı ve PKK’yı masanın altından üstüne çıkarttı. Sözde HDP ile iş birliğine karşı olduğunu ifade eden İYİ Parti yetkilileri dün HDP’lilerin Kılıçdaroğlu’nu destekleyecekleri yönündeki açıklamalar karşısında sus puslar. Milli olmayan Millet İttifakı’na şehitlerimizin kanıyla kazandığımız ülkemizi asla teslim etmeyeceğiz. Sizlerin de güçlü desteğiyle sandıkları patlatıp, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden 13. Cumhurbaşkanı seçeceğiz, Evelallah”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.