SÖYLEMEZ; “YAPACAĞIMIZ YENİ YATIRIMLARLA, ÜLKEMİZİN GELECEĞİ DAHA DA PARLAK OLACAK” « Flash Haber Tarsus

18 Haziran 2024 - 06:03

SÖYLEMEZ; “YAPACAĞIMIZ YENİ YATIRIMLARLA, ÜLKEMİZİN GELECEĞİ DAHA DA PARLAK OLACAK”

SÖYLEMEZ; “YAPACAĞIMIZ YENİ YATIRIMLARLA, ÜLKEMİZİN GELECEĞİ DAHA DA PARLAK OLACAK”
Son Güncelleme :

03 Mayıs 2023 - 21:22

52 views

AK Parti Mersin Milletvekili Adayı, Mersin’in öz evladı Havva Sibel Söylemez, amaçlarının AK Parti hükümetinin 21 yıllık hizmet kervanını sekteye uğratmadan, Cumhuriyet’in 100. Yılında da tam bağımsız Türkiye vizyonuyla yola devam etmek olduğunu söyleyerek, “Eğitimde, sağlıkta, savunma sanayisinde, enerji sektöründe ve daha birçok alanda yapacağımız yeni yatırımlar sayesinde, ülkemizin geleceği daha parlak olacak. Bizlere güvenin, sizlerin desteği ve dualarıyla Türkiye’mizi daha ileriye taşıyacağız.” dedi.
Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri için yağmur, çamur demeden Mersin’de ilçe ilçe, mahalle mahalle gezerek yoğun çalışmalarını sürdüren, AK Parti Mersin 3.sıra Milletvekili Adayı, Mersin’in öz evladı, yörük kızı Söylemez, Bozyazı ilçesinde esnafları ziyaret edip, vatandaşlarla buluştu. Bozyazı esnafını tek tek ziyaret eden Söylemez, esnaf ve vatandaşlarla hasbihal edip, taleplerini yerinde dinleyerek, seçimde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve kendisine güçlü destek istedi.
Mersin’ nin tüm sorun ve ihtiyaçlarını çok iyi bildiğini dile getiren Söylemez, “Ben bu topraklarda doğdum, bu topraklarda büyüdüm. Sizin içinizden biriyim. Sizlere hizmetkar olmaya geldim. Bir ayağım mecliste bir ayağım sizlerin yanında olacak. İnşallah Ankara’ya gittiğimizde; tüm mahalle muhtarlarım buradan, ben ise Ankara’dan sıkıntılarımızı, ihtiyaçlarımızı giderme anlamında çalışmalar yapacağız.” dedi.

 
“MİLLİ OLMAYAN BİR GRUBA KARŞI CUMHUR’UN YANINDA NASIL DURDUĞUMUZU GÖSTERELİM”
“Bu seçim bir koltuk için terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısıyla aynı masaya oturanlar ile ülkenin bütünlüğünü korumak için terörü ülkemizde yok seviyesine indirenlerin seçimi olacak.” diyen Söylemez, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Değerli abilerim, ablalarım, kardeşlerim; Türkiye’nin geleceği sizlerin elinde. Bugüne kadar kime oy verdiğiniz, hangi ideolojik sebeplerle oy verdiğinizle ilgilenmiyoruz. Ancak bu seçimde yapılacak olan şey belli. Milli olmayan bir gruba karşı Cumhur’un yanında nasıl durduğumuzu göstermemiz gerekiyor. Gelin 14 Mayıs’ta seçim sandığında ülkemizin geleceği için en doğru kararı verelim ve AK Parti’ye güçlü bir destek verelim.

 
“GÜÇLÜ TÜRKİYE’YE BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”
Amacımız ve gayemiz 21 yıllık hizmet kervanının sekteye uğramadan, Cumhuriyet’imizin 100. Yılında da tam bağımsız Türkiye vizyonumuzla yola devam etmek. Masanın altından, üstüne çıkan PKK’nın siyasi uzantısıyla iş birliği yapan, milli olmayan Millet İttifakı’na şehitlerimizin kanıyla kazandığımız ülkemizi asla teslim etmeyeceğiz. Türkiye Yüzyılı gibi tarihi bir vizyonu, kimsenin hırsına kurban etmeyeceğiz. Nitekim, milletimiz 21 yıldır bize güvendi, inandı, hep arkamızda durdu. Yine arkamızda duracak. Güçlü Türkiye’ye hep birlikte yürüyeceğiz.  


“YENİ YATIRIMLARLA ÜLKEMİZİN GELECEĞİ DAHA DA PARLAK OLACAK”
Eğitimde, sağlıkta, savunma sanayisinde, enerji sektöründe ve daha birçok alanda yapacağımız yeni yatırımlar sayesinde, ülkemizin geleceği daha parlak olacak. Bizlere güvenin, sizlerin desteği ve dualarıyla Türkiye’mizi daha ileriye taşıyacağız. AK Parti olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde 21 yıldır olduğu gibi bundan sonra da doğru adamla, doğru adımlarla, durmak yok yola devam edeceğiz. Hep birlikte güçlü Türkiye’ye yürüyeceğiz.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.