AKDENİZ’DE “ANNELER GÜNÜNE ÖZEL” KONSER « Flash Haber Tarsus

18 Haziran 2024 - 05:08

AKDENİZ’DE “ANNELER GÜNÜNE ÖZEL” KONSER

AKDENİZ’DE “ANNELER GÜNÜNE ÖZEL” KONSER
Son Güncelleme :

11 Mayıs 2023 - 13:20

42 views

Akdeniz’in Saklı Nağmeleri Kadınlar Korosu ile Mersin Devlet Opera ve Balesi Çocuk Korosu Annelerinin; “Anneler Günü Dayanışma Konseri” yoğun bir ilgi ve katılım altında düzenlendi. Koro Şefi Reyhan Bezdüz’ün yönetiminde gerçekleşen özel konserde tüm şarkılar “Anneler” için seslendirildi.

Akdeniz Belediyesi’nin öncülüğünde kurulan Akdeniz’in Saklı Nağmeleri Kadınlar Korosu ile Mersin Devlet Opera ve Balesi Çocuk Korosu annelerinin, “Anneler Günü” dolayısıyla Mersin Kültür Merkezi Opera Sahnesi’nde düzenlediği özel konserde beğenilen birçok eser seslendirildi.

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen konsere; Akdeniz Belediye Başkanı M. Gültak’ın Eşi Behiye Gültak, Akdeniz Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Duman, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Ali Turna ile birlikte, Akdeniz’in birçok farklı mahallesinden kadınlar ve çocukları katıldı.

Koronun, Anneler Günü’ne özel olarak seslendirdiği özel şarkılar dinleyicilerin büyük beğeni ve alkışını topladı; seslendirilen eserler dinleyicileri kimi zaman hüzünlendirdi, kimi zaman keyiflendirdi. Anneler Günü’ne özel konser sonrası Behiye Gültak, Koro Şefi Reyhan Bezdüz’e çiçek takdim etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.