MECLİS BAŞKANI MURAT KAYA “YERYÜZÜNÜN EN GÜÇLÜ HİSSİYATI BİR ANNENİN EVLADINA DUYDUĞU SEVGİDİR” « Flash Haber Tarsus

25 Haziran 2024 - 07:33

MECLİS BAŞKANI MURAT KAYA “YERYÜZÜNÜN EN GÜÇLÜ HİSSİYATI BİR ANNENİN EVLADINA DUYDUĞU SEVGİDİR”

MECLİS BAŞKANI MURAT KAYA “YERYÜZÜNÜN EN GÜÇLÜ HİSSİYATI BİR ANNENİN EVLADINA DUYDUĞU SEVGİDİR”
Son Güncelleme :

11 Mayıs 2023 - 13:01

44 views

Tarsus Ticaret Borsası Meclis Başkanı Murat Kaya, Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, ” Yeryüzünün en güçlü hissiyatı bir  annenin evladına duyduğu sevgidir ” dedi.  

Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, Murat Kaya, ” Varlığıyla hayata anlam katan, karşılıksız, yeryüzünün en güçlü  ve en saf sevgisinin en güzel örneğini veren annelerimiz, güçlü yarınların en büyük kurucusu, hepimiz için en kutsal  ve en büyük değerlerimizdir.  

Çocuklarının mutluluğu, sağlığı ve en iyi şekilde yetişmesi için hayatları boyunca mücadele eden annelerimiz, ailemizin temeli, güçlü yarınlarımızın kurucularıdır. Geleceğe daha iyi hazırlanan, vatanını ve milletini seven bireylerin yetişmesinin de mimarı annelerimizdir.Dünyada annelere en çok kıymet veren bir millet olarak, onlara duyduğumuz sevgi, saygı ve değer asla azalmamalıdır.  

İçimde anne özlemi taşıyan biri olarak, rahmetle andığım sevgili annemi, hayata gözlerini yummuş tüm anneleri rahmetle, minnetle yad ediyor, hayatlarını çocuklarına bahşeden, karşılıksız sevginin ve eşsiz hoşgörünün müstesna temsilcileri olan annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı.  

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.