ALİ SEÇER’DEN 19 MAYIS MESAJI « Flash Haber Tarsus

16 Temmuz 2024 - 22:52

ALİ SEÇER’DEN 19 MAYIS MESAJI

ALİ SEÇER’DEN 19 MAYIS MESAJI
Son Güncelleme :

18 Mayıs 2023 - 10:34

38 views

Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Seçer, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında; “19 Mayıs’ta Bir Millet Yeniden Doğmuştur” dedi. 

“104. yılını büyük onur ve gururla kutladığımız 19 Mayıs 1919, Cumhuriyet tarihinin dönüm noktası, özgürlük aşkımızın kıvılcımı, bugüne gelişimizin önemli bir kilometre taşıdır.  

19 Mayıs 1919 hafızamızda sadece bir tarih değil; bir milletin yeniden doğuşunu, millet iradesini ve bağımsızlığını ifade etmektedir. Türkiye Cumhuriyeti’nin ne kadar büyük zorluklar ve mücadelelerle kurulduğunu biliyoruz. 

AZİZ ŞEHİTLERİMİZE MİNNET VE ŞÜKRAN DUYUYORUZ.”  

“Cumhuriyetimizin korunması ve savunulması görevini Atatürk, “Gençliğe Hitabe” başta olmak üzere birçok sözünde vurguladığı gibi her zaman inandığı ve en çok güvendiği Türk gençliğine vermiştir. Biz de, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere duyduğu güveni, inancı aynen taşıyoruz. Yarınlar gençlerimizin elinde şekillenecektir.  

Bu duygu ve düşüncelerle başta geleceğimizin teminatı olan sevgili gençlerimiz ile tüm halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm şehit ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet, minnet ve özlemle anıyorum.” 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.