KIRATLI, MİLLETVEKİLLİĞİ KAYDINI YAPTI « Flash Haber Tarsus

14 Temmuz 2024 - 18:59

KIRATLI, MİLLETVEKİLLİĞİ KAYDINI YAPTI

KIRATLI, MİLLETVEKİLLİĞİ KAYDINI YAPTI
Son Güncelleme :

30 Mayıs 2023 - 12:31

72 views

AK Parti Mersin Milletvekili Ali Kıratlı, 28. Dönem Milletvekili Seçimlerinin ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne gelerek milletvekilliği kaydını yaptı. Kıratlı, milletvekilliği kaydını yapmaya annesi ve babası ile birlikte geldi. Kıratlı’nın milletvekilliği rozetini annesi Havana Kıratlı ve babası Mehmet Kıratlı taktı.

Kayıt işlemlerinin ardından açıklama yapan AK Parti Mersin Milletvekili Ali Kıratlı, başta Mersin’e sonra da Türkiye’ye hizmet için durmak yok, yola devam vurgusu yaparak devamında ise şunları söyledi:

“Ülkemiz, bir demokrasi sınavından daha alnının akıyla çıkmıştır. Öncesinde ve esnasında, seçimlere gölge düşürecek olayların yaşanmaması ve dahi bir ‘Demokrasi Bayramı’  havasında geçmesi nedeniyle tüm dünyaya da örnek olmuştur.

Geldiğimiz noktada milletimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile ‘Yola devam’ demiştir. İstikrarın ve yatırımların sürmesini istemiş, ‘Hizmet sürsün’ istemiştir.

Bu anlamda; Cumhurbaşkanımızın yüksek iradesiyle meclise giren yeni bir vekil olarak, tüm arkadaşlarım gibi milletimize hizmet yolunda bir nefer olacağımı belirtmek isterim. Herkesi, her kesimi kucaklayarak, ‘Türkiye Yüzyılı’nı birlikte inşa etme için durmadan, yorulmadan yola devam edeceğim.

Öte yandan seçim çalışmalarım kapsamında Mersinli hemşehrilerime verdiğim tüm sözlerin arkasında olduğumu ayrıca Mecliste başta Mersin sonra da Türkiye için çok güzel çalışmalar yapacağımızı ifade etmek isterim.

Bu vesileyle; milletime hizmet etme sevdamın önünü açan başta Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, birlikte çalışmaktan onur duyduğum ve çok şey öğrendiğim Hazine ve Maliye Bakanım Doç. Dr. Nureddin Nebati’ye, tüm hemşehrilerime, il ve ilçe başkanlarıma, kadın kolları, gençlik kolları il başkanlarıma, ilçe başkanlarıma ve kıymetli yönetimlerine önceki dönem, yeni seçilen milletvekillerimize ve aday adayı arkadaşlarıma, kurucularımıza, sandıklarımızda görev yapan dava arkadaşlarımıza, mahalle yönetimlerimizden il başkanımıza kadar tüm teşkilat mensuplarımıza, Cumhur İttifakı paydaşlarımıza, tüm belediye başkanlarıma, meclis üyelerime, muhtarlarımıza, aileme ve seçim çalışmalarım süresince yanımda olan, destek veren dostlarıma ve çalışma arkadaşlarıma, seçim çalışmalarımızda yanımızda olan kıymetli basın mensuplarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.